- Article:
- WN113-3/15/5B
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
18.90 EUR
18.90 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 18.900 |
| 10+ | 17.000 |
Specifications
| Manufacturer: | LIAN DUNG |
| Wire type: | mains |
| Cable length: | 5m |
| Variant: | H05VV-F |
| Plug version: | IEC C20 |
| Socket version: | IEC C19 |
| Rated voltage: | 250V |
| Rated current: | 16A |
| Insulation colour: | black |
| Core section: | 1.5mm2 |
| Number of cores: | 3 |
| Insulation material: | PVC |