- Tips:
- S4020L
- Noliktavā:
- 8
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.50 EUR
2.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.500 |
| 5+ | 2.200 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Littelfuse |
| Pusvadītāju tips: | Tiristors |
| Spriegums Vdrm: | 400V |
| Strāva It: | 20A |
| Strāva Igt: | 30mA |
| Montāža: | THT |
| Korpuss: | TO220-2 |