- Tips:
- 2EDGK5.00-07P14
- Noliktavā:
- 8
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.40 EUR
2.40 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.400 |
| 10+ | 2.000 |
| 50+ | 1.800 |
| 100+ | 1.650 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | DEGSON |
| Kontaktu solis: | 5.0mm |
| Kontaktu daudzums: | 7 |
| Savienotāja tips: | Spraudnis |
| Vāda šķēlums: | 2.5mm2 |
| Montāža: | Uz vadiem |
| Nominala strāva: | 20A |
| Nominalais spriegums: | 320V |