- Tips:
- SCP-35-12
- Noliktavā:
- 3
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
24.00 EUR
24.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 24.000 |
| 3+ | 20.900 |
| 5+ | 19.500 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | MEAN WELL |
| Barošanas bloka tips: | Impulsu |
| Jauda: | 35.9W |
| Izejas strāva maksimālā: | 2.6A |
| Izejas spriegums: | 13.8V |
| Barošanas spriegums: | 85 - 264V AC |
| Izējas skaits: | 1 |