- Tips:
- POSC121000D-C14
- Noliktavā:
- 3
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
34.00 EUR
34.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 34.000 |
| 3+ | 29.500 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | POS Power |
| Barošanas bloka tips: | Impulsu |
| Jauda: | 120W |
| Izejas strāva maksimālā: | 10A |
| Izejas spriegums: | 12V |
| Barošanas spriegums: | 90 - 264V AC |
| Izejas savienotāja tips: | 5.5/2.1mm |
| Izējas skaits: | 1 |