- Article:
- POSC121000D-C14
- Stock:
- 3
- Specifications:
- Download file
34.00 EUR
34.00 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 34.000 |
| 3+ | 29.500 |
Specifications
| Manufacturer: | POS Power |
| Power supply unit type: | Switched-mode |
| Power: | 120W |
| Maximum output current: | 10A |
| Output voltage: | 12V |
| Supply voltage: | 90 - 264V AC |
| Output connector type: | 5.5/2.1mm |
| Number of outputs: | 1 |