- Tips:
- LHK-100-470uF-M
- Noliktavā:
- 44
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.90 EUR
0.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.900 |
| 10+ | 0.600 |
| 25+ | 0.500 |
| 100+ | 0.300 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | JACKCON |
| Kapacitāte: | 470uF |
| Spriegums: | 100V |
| Korpusa izmēri: | 16x26mm |
| Darba temperatūra: | -40...105°C |
| Montāža: | THT |
| RM (mm): | 7.5mm |