- Article:
- LHK-100-470uF-M
- Stock:
- 44
- Specifications:
- Download file
0.90 EUR
0.90 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.900 |
| 10+ | 0.600 |
| 25+ | 0.500 |
| 100+ | 0.300 |
Specifications
| Manufacturer: | LEAGUER |
| Capacitance: | 470uF |
| Operating voltage: | 100V |
| Body dimensions: | 16x26mm |
| Operating temperature: | -40...105°C |
| Mounting: | THT |
| Terminal pitch: | 7.5mm |