- Tips:
- IGP20N65F5
- Noliktavā:
- 9
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
3.20 EUR
3.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 3.200 |
| 3+ | 3.000 |
| 10+ | 2.600 |
| 25+ | 2.200 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | INFINEON |
| Tips: | IGBT |
| Strāva Ic (max): | 42A |
| Spriegums Vces: | 650V |
| Jauda: | 125W |
| Spriegums Vge: | ±20V |
| Montāža: | THT |
| Korpuss: | TO220-3 |