- Tips:
- POS-50-5-C2
- Noliktavā:
- 2
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
15.50 EUR
15.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 15.500 |
| 3+ | 13.500 |
| 5+ | 11.800 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | POS Power |
| Barošanas bloka tips: | Impulsu |
| Jauda: | 50W |
| Izejas strāva maksimālā: | 10A |
| Izejas spriegums: | 5V |
| Barošanas spriegums: | 115 - 230V AC |
| Izējas skaits: | 1 |