- Tips:
- IRG4PH20KPBF
- Noliktavā:
- 20
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
3.00 EUR
3.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 3.000 |
| 3+ | 2.800 |
| 10+ | 2.600 |
| 25+ | 2.250 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | INFINEON |
| Tips: | IGBT |
| Strāva Ic (max): | 11A |
| Spriegums Vces: | 1200V |
| Jauda: | 60W |
| Spriegums Vge: | ±20V |
| Montāža: | THT |
| Korpuss: | TO-247-3 |