- Tips:
- IKW15N120T2FKSA1
- Noliktavā:
- 10
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
3.90 EUR
3.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 3.900 |
| 3+ | 3.200 |
| 10+ | 2.800 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | INFINEON |
| Tips: | IGBT |
| Strāva Ic (max): | 30A |
| Spriegums Vces: | 1200V |
| Jauda: | 235W |
| Spriegums Vge: | ±20V |
| Montāža: | THT |
| Korpuss: | TO-247-3 |