- Tips:
- SK653 1000SA
- Noliktavā:
- 1
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
38.00 EUR
38.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 38.000 |
| 5+ | 32.000 |
| 10+ | 30.500 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | FISCHER ELEKTRONIK |
| Radiatora tips: | štancēts |
| Krāsa: | melns |
| Garums: | 1m |
| Platums: | 21mm |
| Augstums: | 14mm |
| Termiskā pretestība: | 17.4K/W |
| Materiāls: | alumīnija |