- Article:
- SK653 1000SA
- Stock:
- 1
- Specifications:
- Download file
38.00 EUR
38.00 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 38.000 |
| 5+ | 32.000 |
| 10+ | 30.500 |
Specifications
| Manufacturer: | FISCHER ELEKTRONIK |
| Type of heatsink: | extruded |
| Colour: | black |
| Length: | 1m |
| Width: | 21mm |
| Height: | 14mm |
| Thermal resistance: | 17.4K/W |
| Material: | aluminium |