- Tips:
- SK675 1000SA
- Noliktavā:
- 1
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
28.00 EUR
28.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 28.000 |
| 5+ | 25.200 |
| 10+ | 24.000 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | FISCHER ELEKTRONIK |
| Radiatora tips: | štancēts |
| Krāsa: | melns |
| Garums: | 1m |
| Platums: | 19mm |
| Augstums: | 4.8mm |
| Termiskā pretestība: | 25.6K/W |
| Materiāls: | alumīnija |