- Tips:
- SK424 1000SA
- Noliktavā:
- 1
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
85.00 EUR
85.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 85.000 |
| 5+ | 68.000 |
| 10+ | 62.000 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | FISCHER ELEKTRONIK |
| Radiatora tips: | štancēts |
| Krāsa: | melns |
| Garums: | 1m |
| Platums: | 45.7mm |
| Augstums: | 16.51mm |
| Termiskā pretestība: | 3.1K/W |
| Materiāls: | alumīnija |