- Tips:
- SKQYABE010
- Noliktavā:
- 52
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.80 EUR
0.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.800 |
| 10+ | 0.600 |
| 25+ | 0.500 |
| 100+ | 0.350 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ALPS |
| Darba alogitms: | (ON)-OFF |
| Kontaktu konfiguracija: | SPST |
| Fiksētu poziciju skaits: | 2 |
| Taustiņa forma: | taisnstūraina |
| Korpusa izmēri: | 6.1x3.7x2.5mm |
| Poga augstums: | 2.5mm |
| Montāža: | SMT |
| Pieļaujamā kontaktu slodze: | 0.05A/12VDC |