- Tips:
- BS800L
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.90 EUR
0.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.900 |
| 10+ | 0.600 |
| 25+ | 0.500 |
| 100+ | 0.380 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | CANAL ELECTRONIC |
| Darba alogitms: | ON-ON |
| Kontaktu konfiguracija: | DPDT |
| Fiksētu poziciju skaits: | 2 |
| Taustiņa forma: | kvadrātveida |
| Korpusa izmēri: | 8x8mm |
| Poga augstums: | 13.5mm |
| Montāža: | THT |
| Pieļaujamā kontaktu slodze: | 0.1A/30VDC |