- Tips:
- ETB-1403
- Noliktavā:
- 450
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.80 EUR
0.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.800 |
| 10+ | 0.500 |
| 25+ | 0.400 |
| 100+ | 0.250 |
| 250+ | 0.220 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ECE |
| Kontaktu solis: | 5.0mm |
| Kontaktu daudzums: | 3 |
| Savienotāja tips: | Klemju klucis |
| Vāda šķēlums: | AWG 14-22 |
| Montāža: | Uz PCB |
| Nominala strāva: | 10A |
| Nominalais spriegums: | 300V |