- Tips:
- 1N5819HW-7-F
- Noliktavā:
- 2682
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.20 EUR
0.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.200 |
| 10+ | 0.150 |
| 25+ | 0.080 |
| 100+ | 0.050 |
| 500+ | 0.036 |
| 1000+ | 0.032 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | DIODES INCORPORATED |
| Jaudas izkliede (Pd): | 0.45W |
| Kapacitāte: | 50pF |
| Impulsu strāva: | 25A |
| Diožu struktūra: | viena diode |
| Diožu tips: | taisngriežu Schottky |
| Spriegums (Vr): | 40V |
| Strāva (If): | 1A |
| Sprieguma kritums (Vf): | 450mV |
| Korpuss: | SOD123 |