- Tips:
- HS-112-25
- Noliktavā:
- 2
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.50 EUR
1.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.500 |
| 5+ | 1.200 |
| 10+ | 1.000 |
| 25+ | 0.750 |
| 100+ | 0.600 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | STONECOLD |
| Radiatora tips: | štancēts |
| Pielietojums: | TO220 |
| Krāsa: | melns |
| Garums: | 25.4mm |
| Platums: | 12mm |
| Augstums: | 6.5mm |
| Termiskā pretestība: | 40K/W |
| Materiāls: | alumīnija |