- Article:
- HE-450-150uF-M
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
3.20 EUR
3.20 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 3.200 |
| 10+ | 2.400 |
| 25+ | 1.900 |
| 100+ | 1.750 |
Specifications
| Manufacturer: | SAMWHA |
| Capacitance: | 150uF |
| Operating voltage: | 450V |
| Body dimensions: | 25.4x30mm |
| Operating temperature: | -25...105°C |
| Mounting: | Snap-In |
| Terminal pitch: | 10mm |