- Article:
- Korpuss Z74
- Stock:
- 11
- Specifications:
- Download file
6.90 EUR
6.90 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 6.900 |
| 5+ | 6.200 |
| 10+ | 5.500 |
| 25+ | 4.900 |
Specifications
| Manufacturer: | KRADEX |
| Size Y: | 176mm |
| Size X: | 126mm |
| Size Z: | 57mm |
| Case material: | Polystyrene |
| Case color: | Gray |
| Sealing: | IP65 |