- Article:
- RC1206F300K
- Stock:
- 4486
- Specifications:
- Download file
0.10 EUR
0.10 EUR
Specifications
| Manufacturer: | FAITHFUL LINK |
| Resistance: | 300K |
| Power: | 0.25W |
| Body dimensions: | 1206 |
| Tolerance: | 1% |
| Leads: | SMD |
| Operating voltage max.: | 200V |
| Overload voltage max.: | 400V |