- Article:
- Korpuss Z58
- Stock:
- 41
- Specifications:
- Download file
4.50 EUR
4.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 4.500 |
| 5+ | 4.200 |
| 10+ | 3.900 |
| 25+ | 3.400 |
Specifications
| Manufacturer: | KRADEX |
| Size Y: | 158mm |
| Size X: | 82mm |
| Size Z: | 55mm |
| Case material: | Polystyrene |
| Case color: | Gray |
| Sealing: | IP65 |