- Article:
- KM-200-470uF-M
- Stock:
- 15
- Specifications:
- Download file
2.50 EUR
2.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 2.500 |
| 10+ | 1.800 |
| 25+ | 1.200 |
Specifications
| Manufacturer: | SAMXON |
| Capacitance: | 470uF |
| Operating voltage: | 200V |
| Body dimensions: | 18x40mm |
| Operating temperature: | -25...105°C |
| Mounting: | THT |
| Terminal pitch: | 7.5mm |