- Article:
- DTS-24N-S-V
- Stock:
- 992
- Specifications:
- Download file
0.50 EUR
0.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.500 |
| 10+ | 0.400 |
| 100+ | 0.250 |
| 500+ | 0.200 |
| 1000+ | 0.180 |
Specifications
| Manufacturer: | TELELONG |
| Switching method: | OFF-(ON) |
| Contacts configuration: | SPST-NO |
| Stable positions number: | 1 |
| Button shape: | square |
| Body dimensions: | 12x12mm |
| Button height: | 7.3mm |
| Mounting: | THT |
| Contact rating: | 0.05A/12VDC |