- Article:
- HC-63-4700uF-M
- Stock:
- 49
- Specifications:
- Download file
2.80 EUR
2.80 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 2.800 |
| 10+ | 1.900 |
| 25+ | 1.600 |
| 100+ | 1.500 |
Specifications
| Manufacturer: | SAMWHA |
| Capacitance: | 4700uF |
| Operating voltage: | 63V |
| Body dimensions: | 25x40mm |
| Operating temperature: | -40...85°C |
| Mounting: | Snap-In |
| Terminal pitch: | 10mm |