- Article:
- 6PMI-100K
- Stock:
- 13
- Specifications:
- Download file
2.20 EUR
2.20 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 2.200 |
| 5+ | 1.800 |
| 25+ | 1.450 |
| 100+ | 1.150 |
Specifications
| Manufacturer: | PIHER |
| Resistance: | 100K |
| Characteristics: | linear |
| Features: | mono |
| Shaft diameter: | 6mm |
| Shaft length: | 20mm |
| Mounting: | THT |