- Article:
- Korpuss Z59
- Stock:
- 5
- Specifications:
- Download file
5.50 EUR
5.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 5.500 |
| 5+ | 4.500 |
| 10+ | 4.000 |
| 25+ | 3.600 |
Specifications
| Manufacturer: | KRADEX |
| Size Y: | 125mm |
| Size X: | 115mm |
| Size Z: | 58mm |
| Case material: | Polystyrene |
| Case color: | Gray |
| Sealing: | IP65 |