- Tips:
- Korpuss Z59
- Noliktavā:
- 5
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
5.50 EUR
5.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 5.500 |
| 5+ | 4.500 |
| 10+ | 4.000 |
| 25+ | 3.600 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | KRADEX |
| Izmērs Y: | 125mm |
| Izmērs X: | 115mm |
| Izmērs Z: | 58mm |
| Korpusa materiāls: | Polistirols |
| Korpusa krāsa: | Pelēks |
| Izturības limenis: | IP65 |