- Article:
- TBG-5.0-KB-4P-GN
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
0.20 EUR
0.20 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.200 |
| 25+ | 0.180 |
| 50+ | 0.140 |
| 100+ | 0.120 |
| 250+ | 0.090 |
Specifications
| Manufacturer: | XINYA |
| Contacts pitch: | 5.0mm |
| Number of pins: | 4 |
| Connector type: | Socket |
| Mounting: | For PCB |
| Rated current: | 12A |
| Rated voltage: | 300V |