- Article:
- CABLE-704-1.5BK
- Stock:
- 4
- Specifications:
- Download file
3.90 EUR
3.90 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 3.900 |
| 5+ | 3.500 |
| 10+ | 3.000 |
| 50+ | 2.700 |
Specifications
| Manufacturer: | GOOBAY |
| Wire type: | mains |
| Cable length: | 1.5m |
| Variant: | H03VVH2-F |
| Plug version: | CEE 7/16 (C) |
| Socket version: | IEC C7 |
| Rated voltage: | 250V |
| Rated current: | 2.5A |
| Insulation colour: | black |
| Core section: | 0.75mm2 |
| Number of cores: | 2 |
| Insulation material: | PVC |