- Article:
- PJ-250-100uF-M
- Stock:
- 23
- Specifications:
- Download file
0.95 EUR
0.95 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.950 |
| 10+ | 0.700 |
| 25+ | 0.500 |
| 100+ | 0.400 |
| 250+ | 0.350 |
Specifications
| Manufacturer: | ELITE |
| Capacitance: | 100uF |
| Operating voltage: | 250V |
| Body dimensions: | 16x25mm |
| Operating temperature: | -25...105°C |
| Mounting: | THT |
| Terminal pitch: | 7.5mm |