- Article:
- HC-100-4700uF-M
- Stock:
- 10
- Specifications:
- Download file
4.90 EUR
4.90 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 4.900 |
| 10+ | 3.900 |
| 25+ | 3.600 |
Specifications
| Manufacturer: | SAMWHA |
| Capacitance: | 4700uF |
| Operating voltage: | 100V |
| Body dimensions: | 35x40mm |
| Operating temperature: | -40...85°C |
| Mounting: | Snap-In |
| Terminal pitch: | 10mm |