- Article:
- AD8132ARZ
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
4.80 EUR
4.80 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 4.800 |
| 5+ | 4.400 |
| 10+ | 4.000 |
| 25+ | 3.600 |
Specifications
| Manufacturer: | Analog Devices |
| Supply voltage (+/-): | 2.7...5.5V |
| Number of circuits: | 1 |
| Operating temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Gain bandwidth: | 360MHz |
| Mounting: | SMD |
| Case: | SO-8 |