- Article:
- IPP320N20N3GXKSA1
- Stock:
- 3
- Specifications:
- Download file
3.90 EUR
3.90 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 3.900 |
| 5+ | 3.500 |
| 10+ | 3.200 |
Specifications
| Manufacturer: | Infineon Technologies |
| Transistor type: | N-MOSFET |
| Drain-source voltage: | 200V |
| Drain current: | 34A |
| Power: | 136W |
| Resistance Rds(ON): | 0.032Ohm |
| Case: | PG-TO220-3 |