- Article:
- TL062CD
- Stock:
- 74
- Specifications:
- Download file
0.50 EUR
0.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.500 |
| 5+ | 0.300 |
| 25+ | 0.220 |
| 100+ | 0.180 |
Specifications
| Manufacturer: | STMicroelectronics |
| Supply voltage (+/-): | 6...36V |
| Number of circuits: | 2 |
| Operating temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Gain bandwidth: | 1MHz |
| Mounting: | SMD |
| Case: | SO-8 |