- Article:
- PF-400-33uF-M
- Stock:
- 45
- Specifications:
- Download file
1.00 EUR
1.00 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 1.000 |
| 10+ | 0.600 |
| 25+ | 0.500 |
| 100+ | 0.400 |
| 250+ | 0.360 |
Specifications
| Manufacturer: | ELITE |
| Capacitance: | 33uF |
| Operating voltage: | 400V |
| Body dimensions: | 16x25mm |
| Operating temperature: | -25...105°C |
| Mounting: | THT |
| Terminal pitch: | 7.5mm |