- Article:
- OPA2277PA
- Stock:
- 7
- Specifications:
- Download file
5.90 EUR
5.90 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 5.900 |
| 5+ | 5.500 |
| 10+ | 4.600 |
Specifications
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Supply voltage (+/-): | 4...36V |
| Number of circuits: | 2 |
| Operating temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Gain bandwidth: | 1MHz |
| Mounting: | THT |
| Case: | DIP-8 |