- Article:
- MW-EA1030A
- Stock:
- 9
- Specifications:
- Download file
6.50 EUR
6.50 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 6.500 |
| 5+ | 5.600 |
| 10+ | 4.800 |
| 25+ | 4.200 |
Specifications
| Manufacturer: | MW POWER |
| Power supply unit type: | Switched-mode |
| Power: | 30W |
| Maximum output current: | 2.5A |
| Output voltage: | 12V |
| Supply voltage: | 100 - 240V AC |
| Output connector type: | 5.5/2.5mm |
| Number of outputs: | 1 |