- Article:
- R82-400-3300pF-J-5
- Stock:
- 0
- Specifications:
- Download file
0.15 EUR
0.15 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 0.150 |
| 10+ | 0.100 |
| 25+ | 0.080 |
| 100+ | 0.058 |
Specifications
| Manufacturer: | KEMET |
| Capacitance: | 3.3nF |
| Operating voltage: | 400V |
| Capacitors series: | R82 |
| Body dimensions: | 7.2x6.5x2.5mm |
| Leads: | radial |
| Terminal pitch: | 5mm |
| Tolerance: | 5% |