- Article:
- PJ-400-120uF-M
- Stock:
- 10
- Specifications:
- Download file
2.90 EUR
2.90 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 2.900 |
| 10+ | 1.900 |
| 25+ | 1.650 |
| 100+ | 1.500 |
Specifications
| Manufacturer: | ELITE |
| Capacitance: | 120uF |
| Operating voltage: | 400V |
| Body dimensions: | 18x35mm |
| Operating temperature: | -25...105°C |
| Mounting: | THT |
| Terminal pitch: | 7.5mm |