- Article:
- G201C
- Stock:
- 3
- Specifications:
- Download file
4.40 EUR
4.40 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 4.400 |
| 5+ | 3.900 |
| 25+ | 3.400 |
Specifications
| Manufacturer: | GAINTA |
| Size Y: | 64mm |
| Size X: | 58mm |
| Size Z: | 35mm |
| Case material: | Polycarbonate |
| Case color: | Gray |
| Sealing: | IP65 |