- Tips:
- G201C
- Noliktavā:
- 3
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
4.40 EUR
4.40 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 4.400 |
| 5+ | 3.900 |
| 25+ | 3.400 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | GAINTA |
| Izmērs Y: | 64mm |
| Izmērs X: | 58mm |
| Izmērs Z: | 35mm |
| Korpusa materiāls: | Polikarbonāta |
| Korpusa krāsa: | Pelēks |
| Izturības limenis: | IP65 |