- Article:
- GRC-450-47uF-M
- Stock:
- 58
- Specifications:
- Download file
1.20 EUR
1.20 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 1.200 |
| 10+ | 0.800 |
| 25+ | 0.700 |
| 100+ | 0.650 |
| 250+ | 0.550 |
Specifications
| Manufacturer: | VISHAY |
| Capacitance: | 47uF |
| Operating voltage: | 450V |
| Body dimensions: | 16x25mm |
| Operating temperature: | -40...105°C |
| Mounting: | THT |
| Terminal pitch: | 7.5mm |