- Article:
- CB-DWT(3X) 19.1-BK
- Stock:
- 8
- Specifications:
- Download file
5.80 EUR
5.80 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 5.800 |
| 10+ | 4.800 |
| 25+ | 3.900 |
Specifications
| Manufacturer: | CYG |
| Colour: | black |
| Diemeter before shrinking: | 19.1mm |
| Diemeter after shrinking: | 6.36mm |
| Length: | 1m |
| Shrinking ratio: | 3:1 |
| Variant: | glued |