- Article:
- SK486 1000SA
- Stock:
- 1
- Specifications:
- Download file
48.00 EUR
48.00 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 48.000 |
| 5+ | 38.000 |
| 10+ | 34.000 |
Specifications
| Manufacturer: | FISCHER ELEKTRONIK |
| Type of heatsink: | extruded |
| Colour: | black |
| Length: | 1m |
| Width: | 25.8mm |
| Height: | 8mm |
| Thermal resistance: | 5K/W |
| Material: | aluminium |