- Article:
- LD-BZEG-1205/3
- Stock:
- 11
- Specifications:
- Download file
1.00 EUR
1.00 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 1.000 |
| 5+ | 0.700 |
| 10+ | 0.600 |
| 100+ | 0.480 |
Specifications
| Manufacturer: | Loudity |
| Type of transducer: | elektromagnetic |
| Generator: | with buit-in generator |
| Rated voltage: | 5VDC |
| Operating voltage: | 3...7VDC |
| Operating current: | 30mA |
| Resonant frequency: | 3.1KHz |
| Sound level: | 85dB |
| Diameter(width): | 12mm |
| Height: | 7.5mm |
| Mounting: | THT |