- Article:
- MRS-75-48-U-C
- Stock:
- 3
- Specifications:
- Download file
16.00 EUR
16.00 EUR
Price
Price depends on order volume
| Quantity [pcs.] | Net Price [EUR/pcs.] |
|---|---|
| 1+ | 16.000 |
| 3+ | 14.500 |
| 5+ | 12.900 |
Specifications
| Manufacturer: | GLP POWER |
| Power supply unit type: | Switched-mode |
| Power: | 76.8W |
| Maximum output current: | 1.6A |
| Output voltage: | 48V |
| Supply voltage: | 85 - 264V AC |
| Number of outputs: | 1 |